iPhone 6 Plus ön Cam Değişimi

3 Comments

iPhone 6 Plus ön Cam Değişimi

iPhone 6 Plus ön Cam Değişimi için piyasada bir çok Teknik Servis bulunmaktadır. Çoğu servis OCA ile yaptığını söyleyerek yalandan profesyonel izlenimi göstermektedir. Birçoğu Sıvı Jel ile yaparak Ekranınıza ve cihazınıza kalıcı hasarlar vermektedir.

Bu tip Durumlarla karşılaşmamak için servisimizi görmenizi tavsiye ederiz. İstanbul Kartal’da 14 yıldır hizmet vermekteyiz. Makinelerimize Kadar Kendi ithalatımız olup CE sertifikasına sahiptir.


iPhone 6 Plus Cam Değişim Fiyatı

iPhone 6 Plus cam değişim fiyatı 150₺ ‘dir. Bu fiyata Profesyonel Hizmet verebilecek başka bir servis daha yoktur. Yeni Web sayfamızın açılışına özel Kampanyalı fiyattır. İşlem Süresi 45 Dakika dır. Yoğunluğa göre bu süre değişebilir.


Garantili iPhone CAM Değişimi

Yapılan Cam Değişimi işlemleri Toz almasına, Çıta atmasına, Baloncuk oluşmasına kadar 6 AY Boyunca Garantilidir.


 

iPhone 6 Plus 5.5″ telefonunuzun ekran camı çatladı ya da kırıldıysa, iPhone 6 Plus cep telefonunuzun ekranınız da görüntü var ve dokunmatik çalışıyorsa, kırık olan ön cam yüzünden komple ekran değişimi gerekmemektedir. Ekran üzerinde ki hiçbir elektronik bağlantısı olmayan ekran camının değişimi yeterlidir. iPhone 6 Plus telefonunuza orjinal görünümlü yan sanayi ürünler taktırmayın. Bu cihazınıza daha çok hasar verecektir ve aynı sorunları tekrar yaşamanıza sebep olacaktır.

iPhone 6 Plus ekran camınızı 1 saat içerisinde  (servis yoğunluğuna göre değişmektedir) onarımını gerçekleştiriyoruz. Cihazınızın kırık olan ön camını Endüstriyel Makineler vasıtasıyla söküyoruz. iPhone 6 Plus ekran camınızı özel solüsyonlarla temizleyip uygulama yapılacak konuma getiriyoruz.

İPhone 6 plus telefonunuzun kırık olan ekran camına ısı yalıtımlı esnek bir malzeme olan OCA Maddesini uyguluyoruz. Daha sonra da Fabrika da kullanılan makinelerin aynısı ile LCD ekranınız ile yeni camın birleşme işlemini gerçekleştiriyoruz.

iPhone 6 Plus telefonunuz kırık olan ekran camı değişiminde orjinalliğini hiçbir şekilde kaybetmemektedir. iPhone 6 Plus LCD ekranınız sizin kendi ekranınız olacağından, cihazınız bire bir orjinalliğini koruyacak. Yapılan ekran camı değişimi %100 Orjinal olup 150 TL ye sorununuzu çözüyoruz.

Yapılan işlemler, Toz almaya – Çıta Kalkmasına – Baloncuk Hava kabarcığı gibi sorunlara 6 AY GARANTİLİDİR.

iPhone 6 Plus Ekran Camı Değişimi yaptıran müşterilerimize 20 TL değerindeki Ekran Koruyucu Jelatin Hediyemizdir. Aynı zaman da iPhone 6 Plus Ekran Camı Değiştirdiğiniz de 50 TL değerinde ki 4D Full Kırılmaz Cam 25 TL ye takılmaktadır.

NEDEN GSM UZMANI ?

1- Yurt Dışında sürekli eğitim alan Profesyonel Teknik Personeller

2- Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis Hizmeti ve Geniş servis Ağı

3- Yapılan İşlemler Kameralı ortamda Online Tabanlı Kayıt Altına Alınmaktadır.

4-Tüm cihazlarda Garantili Teknik Servis Hizmeti.

5-Gsm Sektöründe 16 Yıldır Hizmet vermektedir.

6-Güler Yüzlü Müşteri Hizmetleri

7-Bilinmiş Sektöre Öncü bir Marka

Size Nasıl Ulaşabilirim ?

İstanbul’da Yaşıyorsanız Servisimize Kendiniz gelerek telefonunuzu servisimize bırakabilirsiniz. İstanbul’un Bir çok yerinden Kartal’a ulaşım mevcuttur.

  • Kadıköy’den dolmuş, minibüs, otobüs ve metro ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Taksim’den otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bostancı’dan kalkan sarı dolmuş ile kartal son durağa kadar gelebilirsiniz.

Şehir Dışından veya şehir içinden Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz Gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodumuz 265396767

Açık Adres ve iletişim Bilgilerimizi Aşağıda Görebilirsiniz.

ÜCRETSİZ GÖNDERİN

Türkiye'nin Her Yerinden Yurtiçi Kargo ile Ücretsiz olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu : 265 396 767

Bayilere Toplu Cam ve Ekran Değişimi

Türkiye'nin bir çok yerinden Bayiler ile çalışmaktayız. Sizde bizimle çalışabilir, hedeflerinizi ve işlerinizi büyütebilirsiniz. Toplu Ekran ve Cam değişimi yaptırmak için bize ulaşabilir , indirimli fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Diğer Konular

Tüm Konuları Gör
3 Comments

Mesaj Yaz